Totalsport.me - Saturday Schedule

Discussion in 'Saturdays' started by totalsport, Feb 14, 2020.

  1. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    More schedule http://totalsport.me/schedule.txt
    ------------------------------------------------------
    http://totalsport.me/ch1.html
    http://totalsport.me/........html ( x number channel CH..... )

    Saturday 22nd Feb 2020 - Schedule Time UK GMT+1

    Soccer

    07:00 Australia A-League : Brisbane Roar vs Perth Glory BT Sport 2 (CH-32)
    09:30 Australia A-League : Newcastle Jets vs Melbourne Victory BT Sport 2 (CH-32)
    12:00 Portugal LigaPro : Leixões vs Sporting Covilhã Sport TV1 Portugal (CH-49)
    12:00 Super Lig : Kayserispor vs Konyaspor beIN Sports 1 Turkey (CH-1)
    13:00 Spain La Liga : Celta de Vigo vs Leganés SuperSport 7 (CH-2) | Movistar Laliga (CH-3) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
    13:00 Germany Bundesliga 2 : Stuttgart vs Jahn Regensburg Sky Sport Bundesliga 4 (CH-4)
    13:00 Germany Bundesliga 2 : Hamburger SV vs St. Pauli BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport Bundesliga 3 (CH-5) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
    13:00 Germany Bundesliga 2 : Holstein Kiel vs Heidenheim Sky Sport Bundesliga 5 (CH-6)
    13:00 Germany Bundesliga 2 : Dynamo Dresden vs Bochum Sky Sport Bundesliga 6 (CH-7)
    13:30 England Premier League : Chelsea vs Tottenham Hotspur NBCSN (CH-43) | BT Sport 1 (CH-31) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sky Sport Football IT (CH-46)
    13:30 England Championship : Brentford vs Blackburn Rovers Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38)
    15:00 Super Lig : Göztepe vs Gaziantepspor beIN Sports 1 Turkey (CH-1)
    15:00 France Ligue 2 : Lens vs Caen beIN Sports 1 France (CH-2)
    15:00 Italy Serie A : Bologna vs Udinese Ten 2 (CH-8) | Sky Sport Serie A IT (CH-9) | Sport TV3 Portugal (CH-75)
    15:00 Poland Ekstraklasa : Arka Gdynia vs Raków Częstochowa nSport+ Poland (CH-10)
    15:30 Bundesliga : Borussia M'gladbach vs Hoffenheim Fox Sports 2 USA (CH-17) | Sky Sport Bundesliga 3 (CH-5) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
    15:30 Bundesliga : Werder Bremen vs Borussia Dortmund Fox Sports 1 USA (CH-39) | Sky Sport Bundesliga 2 (CH-7) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Sky Sport Football IT (CH-46)
    15:30 Bundesliga : Hertha BSC vs Köln Fox Soccer Plus (CH-18) | Sky Sport Bundesliga 4 (CH-4) | Canal+ Polska (CH-11)
    15:30 Bundesliga : Freiburg vs Fortuna Düsseldorf Sky Sport Bundesliga 5 (CH-6)
    16:00 England Premier League : Burnley vs AFC Bournemouth SuperSport 12 (CH-12)
    16:00 England Premier League : Crystal Palace vs Newcastle United SuperSport 3 (CH-13)
    16:00 England Premier League : Sheffield United vs Brighton & Hove Albion NBCSN (CH-43)
    16:00 England Premier League : Southampton vs Aston Villa SuperSport 8 (CH-14)
    16:00 Spain La Liga : Barcelona vs Eibar beIN SPORTS USA (CH-15) | Movistar Laliga (CH-3) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73)
    16:00 England Championship : Barnsley vs Middlesbrough iFollow (CH-16)
    16:00 England Championship : Birmingham City vs Sheffield Wednesday iFollow (CH-19)
    16:00 England Championship : Bristol City vs West Bromwich Albion iFollow (CH-20)
    16:00 England Championship : Charlton Athletic vs Luton Town iFollow (CH-21)
    16:00 England Championship : Leeds United vs Reading iFollow (CH-22)
    16:00 England Championship : Nottingham Forest vs Queens Park Rangers iFollow (CH-23)
    16:00 England Championship : Stoke City vs Cardiff City iFollow (CH-24)
    16:00 England Championship : Swansea City vs Huddersfield Town iFollow (CH-25)
    16:00 England Championship : Wigan Athletic vs Millwall iFollow (CH-26)
    17:30 Poland Ekstraklasa : Legia Warszawa vs Jagiellonia Białystok Canal+ Sport Poland (CH-48)
    17:30 France Ligue 1 : Olympique Marseille vs Nantes Canal+ France (CH-8)
    18:00 Super Lig : Beşiktaş vs Trabzonspor beIN Sports 1 Turkey (CH-1)
    18:00 Italy Serie A : SPAL vs Juventus Premier Sports 2 (CH-2) | Sky Sport Serie A IT (CH-9) | Sport TV3 Portugal (CH-75) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
    18:20 England National League : Sutton United vs Barrow BT Sport 1 (CH-31)
    18:30 Netherlands Eredivisie : Emmen vs Willem II Fox Sports 3 NL (CH-4)
    18:30 England Premier League : Leicester City vs Manchester City NBC (CH-53) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Canal+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46)
    18:30 Bundesliga : Schalke 04 vs RB Leipzig BT Sport 3 (CH-33) | Sky Sport Bundesliga 1 (CH-5) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
    18:30 Spain La Liga : Real Sociedad vs Valencia beIN SPORTS USA (CH-15) | Movistar Laliga (CH-3)
    19:00 Portugal Primeira Liga : Tondela vs Rio Ave Sport TV1 Portugal (CH-49)
    19:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : Água Santa vs Corinthians PFC Internacional (CH-12)
    19:45 Netherlands Eredivisie : Feyenoord vs Fortuna Sittard Fox Sports 2 NL (CH-13)
    19:45 Netherlands Eredivisie : Heerenveen vs ADO Den Haag Fox Sports 1 NL (CH-14)
    20:00 Poland Ekstraklasa : Piast Gliwice vs Cracovia Kraków Canal+ Sport Poland (CH-48)
    20:00 France Ligue 1 : Lille vs Toulouse beIN Sports MAX 6 France (CH-1)
    20:00 France Ligue 1 : Dijon vs Monaco beIN Sports MAX 5 France (CH-8)
    20:00 France Ligue 1 : Strasbourg vs Amiens SC beIN Sports MAX 7 France (CH-9)
    20:00 France Ligue 1 : Angers SCO vs Montpellier beIN Sports MAX 4 France (CH-16)
    20:30 Brazil Campeonato Paulista A1 : Ituano vs Santos Premiere FC Brasil (CH-5)
    20:30 Brazil Campeonato Paulista A1 : Oeste vs São Paulo Premiere FC Brasil (CH-19)
    20:45 Netherlands Eredivisie : Groningen vs VVV Fox Sports 3 NL (CH-4)
    20:45 Italy Serie A : Fiorentina vs Milan FreeSports TV UK (CH-20) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
    21:00 Spain La Liga : Levante vs Real Madrid beIN SPORTS USA (CH-15) | Movistar Laliga (CH-3) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
    21:30 Portugal Primeira Liga : Belenenses vs Marítimo Sport TV1 Portugal (CH-49)
    23:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : Ponte Preta vs Ferroviária PFC Internacional (CH-12)
    00:00 Liga MX : León vs Necaxa ESPN Deportes (CH-1)
    02:00 Primera Division : Cruz Azul vs Tigres UANL ESPN Deportes (CH-1)
    04:00 Primera Division : Monterrey vs América Fox Sports 2 USA (CH-17)

    ========================================================================

    American Football
    20:00 XFL : Tampa Bay Vipers vs Houston Roughnecks ABC (CH-51) | BT Sport ESPN (CH-34)
    23:00 XFL : Seattle Dragons vs Dallas Renegades FOX (CH-54) | BT Sport 2 (CH-32)

    ========================================================================

    Baseball
    19:05 MLB : Boston Red Sox vs Tampa Bay Rays NESN (CH-21)
    19:05 MLB : New York Yankees vs Toronto Blue Jays MLB Network (CH-22)
    00:05 MLB : Houston Astros vs Washington Nationals MLB Network (CH-22)

    ========================================================================

    Basketball
    18:00 NCAAB : Tennessee at Auburn CBS (CH-52)
    18:00 NCAAB : Marquette at Providence FOX (CH-54)
    18:00 NCAAB : Virginia at Pittsburgh ESPN2 (CH-45)
    18:00 NCAAB : Tulane at UCF ESPNU (CH-23)
    18:00 NCAAB : Kansas at Baylor ESPN (CH-44) | BT Sport ESPN (CH-34)
    19:00 NCAAB : Missouri at Arkansas SEC NETWORK (CH-24)
    19:30 NCAAB : Navy at Army CBS Sports Network (CH-35)
    20:00 NCAAB : Michigan at Purdue ESPN (CH-44)
    20:00 NCAAB : Houston at Memphis ESPN2 (CH-45)
    20:00 NCAAB : Texas at Kansas State CBS (CH-52)
    20:00 NCAAB : West Virginia at TCU ESPNU (CH-23)
    20:00 NCAAB : Duquesne at Dayton Fox Sport Ohio (CH-25)
    20:30 NCAAB : Villanova at Xavier FOX (CH-54)
    21:00 NCAAB : SMU at Tulsa ESPNEWS (CH-12)
    21:30 NCAAB : Mississippi State at Texas A&M SEC NETWORK (CH-24)
    21:30 NCAAB : Loyola Chicago at Missouri State CBS Sports Network (CH-35)
    22:00 NCAAB : North Carolina at Louisville ESPN (CH-44)
    22:00 NCAAB : Florida State at NC State ACC NETWORK (CH-8)
    22:00 NCAAB : Georgia Tech at Syracuse YES (CH-9)
    22:00 NCAAB : Oklahoma at Oklahoma State ESPN2 (CH-45)
    22:00 NCAAB : UCLA at Colorado CBS (CH-52)
    22:30 NCAAB : Saint Joseph's at George Mason NBCSN (CH-43)
    23:30 NCAAB : Rhode Island at Davidson CBS Sports Network (CH-35)
    00:00 NCAAB : Florida at Kentucky ESPN (CH-44) | BT Sport ESPN (CH-34)
    00:00 NCAAB : Georgia at Vanderbilt SEC NETWORK (CH-24)
    00:00 NCAAB : LSU vs South Carolina ESPN2 (CH-45)
    00:00 NCAAB : Clemson at Boston College ACC NETWORK (CH-8)
    00:00 NCAAB : Texas Tech at Iowa State ESPNU (CH-23)
    00:00 NCAAB : California at Washington Pac-12 Network (CH-2)
    00:30 NCAAB : Richmond at St. Bonaventure NBCSN (CH-43)
    01:30 NCAAB : UNLV at San Diego State CBS Sports Network (CH-35)
    02:00 NCAAB : Oregon State at Arizona State ESPNU (CH-23)
    02:30 NCAAB : Alabama at Ole Miss SEC NETWORK (CH-24)
    03:00 NCAAB : Georgetown at DePaul FOX Sports 1 USA (CH-39)
    03:00 NCAAB : Oregon at Arizona ESPN (CH-44) | BT Sport ESPN (CH-34)
    04:00 NCAAB : Fresno State at Nevada ESPNU (CH-23)
    04:00 NCAAB : Gonzaga at BYU ESPN2 (CH-45)

    21:30 NBA : Sacramento Kings @ LA Clippers Sky Sports Arena (CH-36) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sport TV3 Portugal (CH-75)
    01:00 NBA : Brooklyn Nets @ Charlotte Hornets YES (CH-9) | Sport TV3 Portugal (CH-75)
    01:30 NBA : Dallas Mavericks @ Atlanta Hawks Fox Sport Southwest (CH-3)
    02:00 NBA : Cleveland Cavaliers @ Miami Heat Fox Sport Ohio (CH-25)
    02:00 NBA : Phoenix Suns @ Chicago Bulls NBCS Chicago (CH-4)
    02:30 NBA : Philadelphia 76ers @ Milwaukee Bucks ABC (CH-51) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)
    03:00 NBA : Houston Rockets @ Utah Jazz AT&T Sportsnet SW Houston (CH-5)

    ========================================================================

    Ice Hockey
    19:00 NHL : Washington Capitals @ New Jersey Devils NBCS Washington (CH-6)
    19:00 NHL : Winnipeg Jets @ Philadelphia Flyers NHL Network (CH-7)
    19:00 NHL : Buffalo Sabres @ Pittsburgh Penguins AT&T SportsNet Pittsburgh (CH-17)
    01:00 NHL : Carolina Hurricanes @ Toronto Maple Leafs Premier Sports 1 (CH-26)
    01:00 NHL : Montréal Canadiens @ Ottawa Senators Sportsnet One (CH-6)
    01:00 NHL : San Jose Sharks @ New York Rangers NHL Network (CH-7)
    02:00 NHL : Tampa Bay Lightning @ Arizona Coyotes Fox Sport Sun (CH-8)
    02:00 NHL : Columbus Blue Jackets @ Nashville Predators Fox Sports Ohio (CH-12)
    04:00 NHL : Boston Bruins @ Vancouver Canucks Premier Sports 1 (CH-26)
    04:00 NHL : Florida Panthers @ Vegas Golden Knights Fox Sport Florida (CH-2)
    04:30 NHL : Colorado Avalanche @ Los Angeles Kings Fox Sport West (CH-15)

    ========================================================================

    Cricket
    04:30 Test Series : Bangladesh vs Zimbabwe Willov TV (CH-27)
    05:30 One Day International : Sri Lanka vs West Indies Sony Six (CH-19)
    07:30 ICC World Twenty20 Women : Thailand W vs West Indies W Sky Sports Cricket (CH-28) | Sky Sports Main Event (CH-38)
    10:00 PSL 2020 : Peshawar Zalmi vs Quetta Gladiators Willov TV (CH-27)
    13:10 ICC World Twenty20 Women : New Zealand W vs Sri Lanka W Sky Sports Cricket (CH-28)
    15:00 PSL 2020 : Islamabad United vs Multan Willov TV (CH-27)
    23:30 Test Series : New Zealand vs India Sky Sports Cricket (CH-28) | Sky Sports Main Event (CH-38)

    ========================================================================

    Tennis
    15:00 Marseille-ATP, Dubai-WTA - Semifinals, Dubai-WTA Final Tennis Channel (CH-40)
    21:00 Delray-ATP, Rio de Janeiro-ATP Semifinal 1 Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
    02:00 ATP Delray Beach Open Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

    ========================================================================

    Badminton
    11:00 HSBC Spain Masters BWF World Tour 2020 Live BT Sport 3 (CH-33)

    ========================================================================

    Motorsport
    03:00 Nascar Truck Strat 200 FOX Sports 1 USA (CH-39)
    05:00 NHRA Drag Racing Arizona Nationals, Qualifying FOX Sports 1 USA (CH-39)
    06:30 Supercars Championship: Race 1 Adelaide BT Sport 3 (CH-33)
    14:00 NHRA Drag Racing Arizona Nationals, Qualifying FOX Sports 1 USA (CH-39)
    17:30 Moto GP Pre-season Testing - After The Flag - Qatar, Day 1 BT Sport 2 (CH-32)
    19:00 Nascar XFinity Boyd Gaming 300, Qualifying FOX Sports 1 USA (CH-39)
    20:30 Nascar Cup Pennzoil 400, Qualifying FOX Sports 1 USA (CH-39)
    21:30 Nascar XFinity Las Vegas FOX Sports 1 USA (CH-39)
    02:30 Monster Energy Supercross: Arlington NBCSN (CH-43)

    ========================================================================

    Boxing
    21:00 Top Rank Boxing (Main Card) : Foster vs. Reid BT Sport Fight Office (CH-10) | BT Sport 1 (CH-31) | Polsat Sport Poland (CH-47)
    01:30 Prelims : Sebastian Fundora vs. Daniel Lewis BT Sport Fight Office (CH-10) | FOX Sports 1 USA (CH-39) | ESPN (CH-44)
    03:45 Super bantam : Emanuel Navarrete vs Jeo Santisima BT Sport Fight Office (CH-10) | TVP Sport Poland (CH-13)
    03:00 Main Card : Deontay Wilder vs Tyson Fury BT Sport Fight Office (CH-10) | Polsat Sport Poland (CH-47)

    ========================================================================

    MMA
    22:00 UFC Fight Night : Paul Felder vs. Dan Hooker BT Sport 3 (CH-33) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Polsat Sport Poland (CH-47)
    23:00 UFC Fight Night 168 : Jamie Mullarkey vs. Jalin Turner TSN5 (CH-14)
    23:00 Bellator MMA Dublin : Brent Primus vs. Chris Bungard Match! Planeta Russia (CH-15)

    ========================================================================

    Golf
    17:00 WGC-Mexico Championship Third Round - Featured Groups Sky Sports Golf (CH-10)
    20:00 WGC-Mexico Championship NBC (CH-53)

    ========================================================================

    Snooker
    14:00 Snooker Shoot Out Day 3 Eurosport 1 UK (CH-41)
    16:45 Snooker Shoot Out Day 3 Eurosport 1 UK (CH-41)

    ========================================================================

    Aussie rules
    05:00 AFL Women : Western Bulldogs W vs Carlton Blues W Fox Soccer Plus (CH-18)
    06:30 JLT Community Series : Melbourne Demons vs Adelaide Crows FOX Sports 2 USA (CH-17)
    07:00 AFL Women : Gold Coast Suns W vs Brisbane Lions W Fox Soccer Plus (CH-18)
    09:00 AFL Women : Fremantle Dockers W vs Collingwood Magpies W Fox Soccer Plus (CH-18)
    09:30 JLT Community Series : Gold Coast Suns vs Geelong Cats FOX Sports 2 USA (CH-17)
    03:00 AFL Women : Greater Western Sydney W vs West Coast Eagles W Fox Soccer Plus (CH-18)

    ========================================================================

    Biathlon
    11:35 IBU World Championships Biathlon Eurosport 2 UK (CH-42) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
    13:45 World Championship | Ambient Sound, Men's Relay Training, Antholz Eurosport 2 UK (CH-42) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

    ========================================================================

    Cross Country
    13:00 Cross-Country World Cup Trondheim, NOR - Men's and Women's Sprint Eurosport 2 UK (CH-42)

    ========================================================================

    Cycling
    15:00 Vuelta Andalucía "Ruta del Sol" - 4ª tappa Eurosport 2 UK (CH-42)
    16:45 Tour of Algarve Volta ao Algarve - 4ª tappa Eurosport 2 UK (CH-42)

    ========================================================================

    Netball
    12:00 Netball Superleague : Strathclyde Sirens vs London Pulse Sky Sports Arena (CH-36)
    13:45 Netball Superleague : Celtic Dragons vs Surrey Storm Sky Sports Arena (CH-36)
    15:30 Netball Superleague : Saracens Mavericks vs Severn Stars Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38)
    17:15 Netball Superleague : Team Bath vs Loughborough Lightning Sky Sports Arena (CH-36)
    19:00 Netball Superleague : Wasps Netball vs Manchester Thunder Sky Sports Arena (CH-36)

    ========================================================================

    Rugby League
    06:00 Live Women's All Star NRL Sky Sports Action (CH-37)
    08:30 Live Men's All Star NRL Sky Sports Action (CH-37)
    20:45 World Challenge Series : St Helens vs. Sydney Roosters Sky Sports Action (CH-37)

    ========================================================================

    Rugby Union
    04:40 Super Rugby : Rebels vs Sharks Sky Sports Action (CH-37)
    07:00 Super Rugby : Chiefs vs Brumbies Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Action (CH-37)
    09:10 Super Rugby : Reds vs Sunwolves Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Action (CH-37)
    14:00 Super Rugby : Stormers vs Jaguares Sky Sports Action (CH-37)
    15:15 Italy vs Scotland ITV 1 (CH-29)
    16:10 Super Rugby : Bulls vs Blues Sky Sports Action (CH-37)
    17:45 Six Nations : Wales vs France BBC One (CH-11)
    20:30 Guinness Pro14 : Glasgow vs Dragons Premier Sports 1 (CH-26)
    20:30 Guinness Pro14 : Ulster vs Cheetahs Premier Sports 2 (CH-2)
    04:00 Major League Rugby : Seattle Seawolves vs Toronto CBS Sports Network (CH-35)

    ========================================================================

    Volleyball
    14:45 PlusLiga : ONICO Warszawa vs Belchatow Polsat Sport Poland (CH-47)
    17:30 Kedzierzyn-Kozle vs Rzeszow Polsat Sport Poland (CH-47)
    20:30 PlusLiga : Jastrzebski vs Czarni Radom Polsat Sport Poland (CH-47)

    ========================================================================

    Winter Sports
    05:30 World Cup Moguls - Tazawako JPN - Moguls Eurosport 1 UK (CH-41)
    09:20 HS 138 - Trondheim, Norway Nordic Skiing World Cup Eurosport 2 UK (CH-42)
    13:00 IBSF World Championships - Altenberg Bob: Mondiali Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
    15:30 IBSF World Championships - Altenberg 2020 Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
    17:00 IBSF World Championships - Altenberg Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

    ========================================================================
    SATURDAY 22.02.2020

    HD1 ENGLISH
    HD2 ENGLISH
    HD3 GERMAN
    HD4 FRENCH
    HD5 ENGLISH
    HD6 SPANISH
    HD7 ITALIAN
    HD8 ENGLISH


    07:00 ICC Women's WT20: West Indies v Thailand | http://totalsport.me/1.html
    08:15 Super Rugby: Reds x Sunwolves | http://totalsport.me/3pt.html
    12:00 Brentford x Blackburn | http://totalsport.me/1.html
    12:00 Celta de Vigo x Leganes | http://totalsport.me/6.html
    12:00 Hamburger SV x St. Pauli | http://totalsport.me/3.html
    12:30 Chelsea x Tottenham Hotspur | http://totalsport.me/2.html
    12:30 Chelsea x Tottenham Hotspur | http://totalsport.me/2pt.html
    14:00 Lens x Caen | http://totalsport.me/4.html
    14:00 Bologna x Udinese | http://totalsport.me/7.html
    14:00 Bologna x Udinese | http://totalsport.me/3pt.html
    14:15 Six Nations Rugby: Italy x Scotland | http://totalsport.me/5pt.html
    14:30 NSL: Saracens vs Severn | http://totalsport.me/1.html
    14:30 Borussia M'gladbach x Hoffenheim | http://totalsport.me/3.html
    15:00 Barcelona x Eibar | http://totalsport.me/5.html
    15:00 Barcelona x Eibar | http://totalsport.me/6.html
    16:30 Olympique Marseille x Nantes | http://totalsport.me/4.html
    16:45 Six Nations Rugby: Wales x France | http://totalsport.me/5pt.html
    17:00 SPAL x Juventus | http://totalsport.me/7.html
    17:00 SPAL x Juventus | http://totalsport.me/3pt.html
    17:00 Leicester City x Manchester City | http://totalsport.me/1.html
    17:00 Leicester City x Manchester City | http://totalsport.me/2pt.html
    17:20 Sutton United x Barrow | http://totalsport.me/2.html
    17:30 Real Sociedad x Valencia | http://totalsport.me/5.html
    17:30 Real Sociedad x Valencia | http://totalsport.me/6.html
    17:30 Schalke 04 x RB Leipzig | http://totalsport.me/3.html
    18:00 Tondela x Rio Ave | http://totalsport.me/1pt.html
    19:00 Dijon x Monaco | http://totalsport.me/4.html
    19:45 Fiorentina x Milan | http://totalsport.me/7.html
    19:45 Fiorentina x Milan | http://totalsport.me/2pt.html
    19:45 WCC: St. Helens v Sydney | http://totalsport.me/1.html
    20:00 Levante x Real Madrid | http://totalsport.me/5.html
    20:00 Levante x Real Madrid | http://totalsport.me/6.html
    20:00 ATP 500: Rio Janeiro | http://totalsport.me/5pt.html
    20:30 Belenenses x Maritimo | http://totalsport.me/1pt.html
    20:30 NBA: Sacramento Kings @ LA Clippers | http://totalsport.me/3pt.html
    22:00 UFC: Prelims | http://totalsport.me/2.html
    22:25 Cricket: New Zealand v India 1st Test | http://totalsport.me/1.html
    00:00 UFC: Felder v Hooker | http://totalsport.me/2.html
    00:00 UFC: Felder v Hooker | http://totalsport.me/1pt.html
    00:00 Deontay Wilder vs Tyson Fury 2 | http://totalsport.me/8.html
    00:00 NBA: Brooklyn Nets @ Charlotte Hornets | http://totalsport.me/3pt.html
    -------------------------------------------------------
     
    Last edited: Feb 22, 2020
  2. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update !
     
  3. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update Saturday !
     
  4. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update !
     
  5. lisalee

    lisalee New Member

    i saw your post in software bit, ask totalsport how to set up stream, he is a streamer and a mod here
     
    totalsport and deathlyvader like this.
  6. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    all streams working brilliant!
     

Share This Page