Totalsport.me - Daily schedule

Discussion in 'Weekdays' started by totalsport, Feb 9, 2020.

  1. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    More sports in schedule - http://totalsport.me/schedule.txt
    ------------------------------------------------------
    http://totalsport.me/ch1.html
    http://totalsport.me/........html ( x number channel CH..... )
    ----------------------------------------------------
    Thursday 20th Feb 2020 - Schedule Time UK GMT+1
    Soccer
    09:30 Australia W-League : Western Sydney Wanderers vs Melbourne City BT Sport 2 (CH-32)
    18:55 UEFA Europa League : Sporting CP vs İstanbul Başakşehir beIN Sports 1 Turkey (CH-1) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
    18:55 UEFA Europa League : Getafe vs Ajax Fox Sports 2 NL (CH-2) | RMC Sport 2 France (CH-3)
    18:55 UEFA Europa League : København vs Celtic BT Sport 3 (CH-33) | 6'eren Denmark (CH-4)
    18:55 UEFA Europa League : CFR Cluj vs Sevilla Sony ESPN (CH-5) | Movistar Liga de Campeones (CH-6)
    18:55 UEFA Europa League : Club Brugge vs Manchester United BT Sport 2 (CH-32) | Sport TV3 Portugal (CH-75) | Sky Sport Football IT (CH-46)
    18:55 UEFA Europa League : Ludogorets vs Internazionale SONY TEN 1 (CH-7) | Sky Sport Uno IT (CH-8) | BNT 1 Bulgaria (CH-9)
    18:55 UEFA Europa League : Eintracht Frankfurt vs Salzburg Fox Sports 4 NL (CH-10)
    18:55 UEFA Europa League : Shakhtar Donetsk vs Benfica Sport TV2 Portugal (CH-74)
    21:00 UEFA Europa League : Rangers vs Sporting Braga BT Sport 3 (CH-33) | Sport TV2 Portugal (CH-74)
    21:00 UEFA Europa League : Wolverhampton Wanderers vs Espanyol BT Sport ESPN (CH-34) | Gol Spain (CH-11) | Sport TV3 Portugal (CH-75)
    21:00 UEFA Europa League : Bayer Leverkusen vs Porto Sport TV1 Portugal (CH-49) | Fox Sports 1 NL (CH-12) | RMC Sport 2 France (CH-3)
    21:00 UEFA Europa League : APOEL vs Basel TeleClub Sport (CH-13)
    21:00 UEFA Europa League : AZ vs LASK Linz Fox Sports 2 NL (CH-2)
    21:00 UEFA Europa League : Wolfsburg vs Malmö FF Kanal 9 Sweden (CH-14)
    21:00 UEFA Europa League : Roma vs Gent Sky Sport Uno IT (CH-8) | Canvas Belgium (CH-15)
    21:00 UEFA Europa League : Olympiakos Piraeus vs Arsenal BT Sport 2 (CH-32) | Movistar Liga de Campeones (CH-6) | Sky Sport Football IT (CH-46)
    23:15 Brazil Campeonato Mineiro 1 : Tombense vs Cruzeiro PFC Internacional (CH-1)
    23:15 Copa Sudamericana : Emelec vs Blooming beIN SPORTS USA (CH-2)
    01:30 Brazil Campeonato Paulista A1 : Palmeiras vs Guarani Premiere FC Brasil (CH-3)
    01:30 Brazil Copa do Brasil : Brusque vs Remo SporTV Brasil (CH-4)
    01:30 Copa Sudamericana : Atlético Mineiro vs Unión Santa Fe Sport TV2 Portugal (CH-74)
    01:30 Copa Sudamericana : El Nacional vs Fénix beIN SPORTS USA (CH-2)
    02:00 CONCACAF Champions League : San Carlos vs New York City Fox Sports 2 USA (CH-1)
    04:00 CONCACAF Champions League : Olimpia vs Seattle Sounders FC Fox Sports 2 USA (CH-1)

    ========================================================================

    Basketball
    18:45 Euroleague : Fenerbahce vs Real Madrid Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
    18:35 EuroBasket 2021 : Poland vs Israel TVP Sport Poland (CH-16)
    20:20 EuroBasket 2021 : Italy vs Russia Sky Sport Arena IT (CH-17)
    01:00 NCAAB : Ohio State at Iowa ESPN (CH-44)
    01:00 NCAAB : UConn at Temple ESPN2 (CH-45)
    01:00 NCAAB : South Florida at Wichita State CBS Sports Network (CH-5)
    01:00 NCAAB : Vermont at Stony Brook ESPNU (CH-6)
    02:00 NCAAB : Oregon State at Arizona Pac-12 Network (CH-7)
    02:30 NCAAB : Michigan State at Nebraska FOX Sports 1 USA (CH-39)
    03:00 NCAAB : Oregon at Arizona State ESPN (CH-44)
    03:00 NCAAB : USC at Colorado ESPN2 (CH-45)
    03:00 NCAAB : UNC Asheville at Radford ESPNU (CH-6)
    03:00 NCAAB : Santa Clara at BYU CBS Sports Network (CH-5)
    04:00 NCAAB : Stanford at Washington Pac-12 Network (CH-7)
    04:30 NCAAB : UCLA at Utah FOX Sports 1 USA (CH-39)
    05:00 NCAAB : Hawai'i at UC Riverside ESPNU (CH-6)
    05:00 NCAAB : San Francisco at Gonzaga ESPN2 (CH-45)
    05:00 NCAAB : Loyola Marymount at Saint Mary's CBS Sports Network (CH-5)

    01:00 NBA : Milwaukee Bucks @ Detroit Pistons Fox Sport Detroit (CH-8)
    01:30 NBA : Miami Heat @ Atlanta Hawks Fox Sports Southeast (CH-9)
    02:00 NBA : Brooklyn Nets @ Philadelphia 76ers TNT USA (CH-56) | Sky Sports Arena (CH-36)
    02:00 NBA : Charlotte Hornets @ Chicago Bulls NBCS Chicago (CH-10)
    04:00 NBA : Memphis Grizzlies @ Sacramento Kings NBCS California (CH-11)
    04:30 NBA : Houston Rockets @ Golden State Warriors Sportsnet One (CH-12)

    ========================================================================

    Ice Hockey
    01:00 NHL : Pittsburgh Penguins @ Toronto Maple Leafs Premier Sports 1 (CH-13)
    01:00 NHL : San Jose Sharks @ New Jersey Devils NBCS California (CH-11)
    01:00 NHL : Montréal Canadiens @ Washington Capitals NBCS Washington (CH-14)
    01:00 NHL : Philadelphia Flyers @ Columbus Blue Jackets NBCS Philadelphia (CH-15)
    01:30 NHL : Winnipeg Jets @ Ottawa Senators TSN3 (CH-16)
    02:00 NHL : Arizona Coyotes @ St. Louis Blues Fox Sport Arizona (CH-17)
    04:00 NHL : Tampa Bay Lightning @ Vegas Golden Knights Premier Sports 1 (CH-13)
    04:30 NHL : Florida Panthers @ Los Angeles Kings Fox Sport Florida (CH-18)

    ========================================================================

    Cricket
    23:30 Test Series : New Zealand vs India Sky Sports Cricket (CH-19) | Sky Sports Main Event (CH-38)

    ========================================================================

    Tennis
    11:00 Delray-ATP, Rio de Janeiro-ATP, Marseille-ATP, Dubai-WTA - Early Rounds, Dubai-WTA Quarterfinals Tennis Channel (CH-40)
    20:30 ATP Tennis Rio Open Round of 16 Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport TV3 Portugal (CH-75) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
    23:00 Delray-ATP, Rio de Janeiro-ATP Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Sport TV3 Portugal (CH-75) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

    ========================================================================

    Motorsport
    09:00 Formula 1 F1 Pre-Season Testing - Barcelona Sky Sports F1 UK (CH-20)
    14:00 Formula 1 Test F1 2020 Sky Sports F1 UK (CH-20)

    ========================================================================

    Golf
    16:30 Puerto Rico Open First Round GOLF Channel (CH-19)
    18:00 WGC-Mexico Championship Rd. 1 - Featured Groups PM, Golf Sky Sports Golf (CH-18) | Sky Sports Main Event (CH-38)
    20:00 WGC-Mexico Championship Rd. 1 - Featured Groups PM, Golf Sky Sports Golf (CH-18)

    ========================================================================

    Snooker
    11:00 Snooker Shoot-Out | Ambient Sound, Day 1, Watford Eurosport 1 UK (CH-41)
    16:00 Snooker Shoot-Out | Ambient Sound, Day 1, Watford Eurosport 1 UK (CH-41)
    19:45 Snooker Shoot-Out | Ambient Sound, Day 1, Watford Eurosport 1 UK (CH-41)

    ========================================================================

    Aussie rules
    09:00 JLT Community Series : St Kilda Saints vs Hawthorn Hawks Fox Soccer Plus (CH-21)

    ========================================================================

    Baseball
    19:05 MLB : Boston Red Sox vs Connecticut Huskies NESN (CH-21)

    ========================================================================

    Cross Country
    10:35 Cross-Country World Cup Storlien-Meraker - 38 km Mass Start femminile Eurosport 2 UK (CH-42)
    13:20 Cross-Country World Cup Storlien-Meraker - 38 km Mass Start maschile Eurosport 2 UK (CH-42)

    ========================================================================

    Cycling
    15:00 Vuelta Andalucía "Ruta del Sol" - 2ª tappa Eurosport 2 UK (CH-42)
    16:45 Tour of Algarve Volta ao Algarve - 2ª tappa Eurosport 2 UK (CH-42)

    ========================================================================

    Darts
    19:55 Premier League Darts - Cardiff Sky Sports Action (CH-37) | Sky Sports Main Event (CH-38)

    ========================================================================

    Volleyball
    17:30 I. Liga : Gwardia Wroclaw vs Bielsko-Biala Polsat Sport Poland (CH-47)
    20:00 CEV Cup Women : Mladost W vs Chemik Police W Polsat Sport Poland (CH-47)

    ========================================================================
    Friday 21st Feb 2020 - Schedule Time UK GMT+1
    Soccer
    07:15 Australia A-League : Wellington Phoenix vs Western United BT Sport 1 (CH-31)
    09:30 Australia A-League : Western Sydney Wanderers vs Adelaide United BT Sport 1 (CH-31)
    11:00 Japan J1 League : Shonan Bellmare vs Urawa Reds FreeSports TV (CH-2)
    18:00 Poland Ekstraklasa : Łódzki KS vs Pogoń Szczecin Canal+ Sport Poland (CH-48)
    18:00 Super Lig : Sivasspor vs Alanyaspor beIN Sports 1 Turkey (CH-1)
    18:30 Germany Bundesliga 2 : Osnabrück vs Erzgebirge Aue Sky Sport Bundesliga 3 (CH-3) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
    18:30 Germany Bundesliga 2 : Wehen Wiesbaden vs Greuther Fürth Sky Sport Bundesliga 2 (CH-4)
    19:00 France Ligue 1 : Nice vs Brest beIN Sports 1 France (CH-5)
    20:00 Brazil Campeonato Paulista A1 : Botafogo SP vs Inter de Limeira SporTV Brazil (CH-6)
    20:00 Netherlands Eredivisie : RKC Waalwijk vs Sparta Rotterdam Fox Sports 2 NL (CH-7)
    20:00 France Ligue 2 : Ajaccio vs Le Mans beIN Sports MAX 5 France (CH-8)
    20:00 France Ligue 2 : Chambly vs Nancy beIN Sports MAX 6 France (CH-9)
    20:00 France Ligue 2 : Grenoble Foot 38 vs Châteauroux beIN Sports MAX 7 France (CH-10)
    20:00 France Ligue 2 : Guingamp vs Sochaux beIN Sports MAX 8 France (CH-11)
    20:00 France Ligue 2 : Le Havre vs Orléans beIN Sports MAX 9 France (CH-12)
    20:00 France Ligue 2 : Niort vs Valenciennes beIN Sports MAX 10 France (CH-13)
    20:00 France Ligue 2 : Rodez vs Lorient beIN Sports MAX 4 France (CH-14)
    20:05 Scottish Championship : Dundee United vs Inverness CT BBC Scotland (CH-15)
    20:30 Poland Ekstraklasa : Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze Canal+ Sport Poland (CH-48)
    20:30 Bundesliga : Bayern München vs Paderborn BT Sport 3 (CH-33) | Eurosport 2 Xtra DE (CH-1) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Sky Sport Football IT (CH-46)
    20:30 Scotland SWPL 1 : Celtic FC vs Glasgow City LFC BBC Alba (CH-16)
    20:45 France Ligue 1 : Metz vs Olympique Lyonnais BT Sport ESPN (CH-34) | Canal+ Sport France (CH-17)
    20:45 Italy Serie A : Brescia vs Napoli SuperSport 9 (CH-18) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Serie A IT (CH-19) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
    20:45 England Championship : Derby County vs Fulham Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38)
    20:45 Scottish Premiership : St. Mirren vs Hearts BT Sport 2 (CH-32)
    20:45 NIFL Premiership : Linfield vs Crusaders BBC Two Northern Ireland (CH-3)
    21:00 Spain La Liga : Real Betis vs Mallorca beIN SPORTS USA (CH-4) | Movistar Laliga (CH-20) | Eleven Sports 3 Poland (CH-21)
    21:30 Portugal Primeira Liga : Desportivo Aves vs Vitória Guimarães Sport TV1 Portugal (CH-49)
    23:15 Brazil Campeonato Paulista A1 : Novorizontino vs Mirassol SporTV Brazil (pfc) (CH-6)
    00:00 Liga MX : León vs Necaxa ESPN Deportes (CH-3)
    02:00 Liga MX : Atlas vs Pachuca TUDN USA (CH-4)
    04:00 Liga MX : Puebla vs Toluca TUDN USA (CH-4)
    04:10 Liga MX : Tijuana vs Guadalajara Fox Sports 2 USA (CH-5)

    ========================================================================

    Baseball
    19:05 MLB : Boston Red Sox vs Connecticut Huskies NESN (CH-22)

    ========================================================================

    Basketball
    23:00 NCAAB : Sacred Heart at Merrimack CBS Sports Network (CH-5)
    01:00 NCAAB : Canisius at Quinnipiac ESPNU (CH-7)
    01:00 NCAAB : Buffalo at Kent State ESPN2 (CH-45) | BT Sport ESPN (CH-34)
    03:00 NCAAB : VCU at Saint Louis ESPN2 (CH-45) | BT Sport ESPN (CH-34)

    01:00 NBA : Dallas Mavericks @ Orlando Magic Fox Sport Florida (CH-8) | Sport TV1 Portugal (CH-49)
    01:00 NBA : Cleveland Cavaliers @ Washington Wizards NBCS Washington (CH-9)
    01:30 NBA : Indiana Pacers @ New York Knicks MSG (CH-10)
    01:30 NBA : Phoenix Suns @ Toronto Raptors Fox Sport Arizona (CH-11)
    02:00 NBA : Boston Celtics @ Minnesota Timberwolves NBCS Boston (CH-12)
    02:00 NBA : Denver Nuggets @ Oklahoma City Thunder ESPN (CH-44)
    03:00 NBA : San Antonio Spurs @ Utah Jazz Pac-12 Mountain (CH-13)
    04:30 NBA : Memphis Grizzlies @ Los Angeles Lakers Spectrum SportsNet (CH-14) | Sport TV2 Portugal (CH-74)
    04:30 NBA : New Orleans Pelicans @ Portland Trail Blazers ESPN (CH-44) | Sky Sports Arena (CH-36) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | CANAL+ Sport Poland (CH-48)

    ========================================================================

    Ice Hockey
    01:00 NHL : Detroit Red Wings @ New York Islanders Premier Sports 1 (CH-23)
    01:00 NHL : New York Rangers @ Carolina Hurricanes Fox Sport Carolinas (CH-1)
    02:30 NHL : Nashville Predators @ Chicago Blackhawks NBCS Chicago (CH-2)
    02:30 NHL : St. Louis Blues @ Dallas Stars Fox Sport New Orleans (CH-6)
    03:00 NHL : Boston Bruins @ Calgary Flames NESN (CH-22)
    03:00 NHL : Minnesota Wild @ Edmonton Oilers Fox Sport Wisconsin (CH-15)
    04:00 NHL : Colorado Avalanche @ Anaheim Ducks Premier Sports 1 (CH-23)

    ========================================================================

    Cricket
    09:00 ICC Womens T20I WC 2020 : Australia W vs India W Sky Sports Cricket (CH-26) | Sky Sports Main Event (CH-38)
    12:10 Pakistan Super League 2020 : Karachi Kings vs Peshawar Zalmi Willov TV (CH-20)
    16:10 Pakistan Super League 2020 : Lahore Qalandars vs Multan Willov TV (CH-20)
    17:00 Twenty20 International : South Africa vs Australia Sky Sports Cricket (CH-26) | Sky Sports Main Event (CH-38)
    23:30 Test Series : New Zealand vs India Sky Sports Cricket (CH-26) | Sky Sports Main Event (CH-38)

    ========================================================================

    Field Hockey
    14:30 FIH Pro League : India vs Australia Star Sports 1 (CH-16)

    ========================================================================

    Tennis
    14:00 Delray-ATP, Rio de Janeiro-ATP, Marseille-ATP, Dubai-WTA - Quarterfinals, Dubai-WTA Semifinals Tennis Channel (CH-40)
    19:00 ATP Rio de Janeiro: Kwartfinales Tennis Channel (CH-40)
    01:00 Torneo de Rio de Janeiro (T2020): Cuartos de Final 4 Tennis Channel (CH-40)
    02:00 ATP Delray Beach Quartas de Final 4 Polsat Sport Extra Poland (CH-50) | Sport TV2 Portugal (CH-74)

    ========================================================================

    Motorsport
    09:00 Formula 1 F1 Pre-Season Testing - Barcelona Sky Sports F1 UK (CH-21)
    14:00 Formula 1 F1 Pre-Season Testing - Barcelona Sky Sports F1 UK (CH-21)

    ========================================================================

    Boxing
    20:30 IBF Title Fights : Live Golden Contract vs SEMI FINALS Sky Sports Action (CH-37)

    ========================================================================

    MMA
    00:15 Bellator 239 : Ed Ruth vs Yaroslav Amosov Paramount Network (CH-16)
    05:00 Combate Americas : Rafa Garcia vs Humberto Bandenay TUDN USA (CH-4)

    ========================================================================

    WWE
    02:00 WWE SmackDown Live BT Sport 1 (CH-31)

    ========================================================================

    Golf
    16:30 Puerto Rico Open Second Round GOLF Channel (CH-17)
    17:30 WGC - Mexico Championship, Second Round - Featured Groups Sky Sports Golf (CH-25)

    ========================================================================

    Snooker
    13:45 Snooker Shoot Out Eurosport 1 UK (CH-41)
    19:45 Snooker Shoot Out Eurosport 1 UK (CH-41)

    ========================================================================

    Alpine Ski
    09:55 Crans-Montana Ladies Eurosport 2 UK (CH-42)

    ========================================================================

    Aussie rules
    09:00 JLT Community Series : Western Bulldogs vs North Melbourne Kangaroos FOX Sports 2 USA (CH-22)
    09:00 AFL Women : St Kilda W vs Melbourne Demons W Fox Soccer Plus (CH-23)

    ========================================================================

    Cycling
    15:00 Vuelta Andalucía "Ruta del Sol" - 3ª tappa Eurosport 2 UK (CH-42)
    16:45 Volta ao Algarve - 3ª tappa Eurosport 2 UK (CH-42)

    ========================================================================

    Rugby League
    20:45 Super League Rugby : Castleford Tigers vs Wakefield Trinity Sky Sports Arena (CH-36)

    ========================================================================

    Rugby Union
    20:30 Guinness Pro14 : Ospreys vs Leinster Premier Sports 1 (CH-23)
    20:30 Guinness Pro14 : Edinburgh vs Connacht Premier Sports 2 (CH-24)
    20:30 Guinness Pro14 : Zebre vs Munster FreeSports UK (CH-2)
    20:45 Six Nations U20 : England U20 vs Ireland U20 Sky Sports Mix (CH-25)
    20:45 Aviva Premiership Rugby : Wasps vs Saracens BT Sport 1 (CH-31)

    ========================================================================

    Volleyball
    17:30 PlusLiga : Bedzin vs GKS Katowice Polsat Sport Poland (CH-47)
    20:30 PlusLiga : Cuprum vs Olsztyn Polsat Sport Poland (CH-47)

    ========================================================================

    Winter Sports
    14:00 IBSF World Championships - Altenberg 2020 Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
    15:00 IBSF World Championships - Altenberg Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

    ========================================================================
    THURSDAY 20.02.2020

    HD1 ENGLISH
    HD2 ENGLISH
    HD3 DUTCH
    HD4 FRENCH
    HD5 ENGLISH
    HD6 SPANISH
    HD7 ITALIAN
    HD8 ENGLISH

    08:30 Western Sydney Wanderers x Melbourne City | http://totalsport.me/1.html
    17:55 Getafe x Ajax | http://totalsport.me/3.html
    17:55 Sporting CP x Istanbul BasŸaksŸehir | http://totalsport.me/1pt.html
    17:55 Club Brugge x Manchester United | http://totalsport.me/1.html
    17:55 Club Brugge x Manchester United | http://totalsport.me/4.html
    17:55 Club Brugge x Manchester United | http://totalsport.me/3pt.html
    17:55 Ludogorets x Internazionale | http://totalsport.me/7.html
    17:55 Ludogorets x Internazionale | http://totalsport.me/5pt.html
    17:55 Shakhtar Donetsk x Benfica | http://totalsport.me/2pt.html
    17:55 Eintracht Frankfurt x Salzburg | http://totalsport.me/4pt.html
    17:55 CFR Cluj x Sevilla | http://totalsport.me/6.html
    17:55 Kobenhavn x Celtic | http://totalsport.me/2.html
    20:00 Rangers x Sporting Braga | http://totalsport.me/2.html
    20:00 Rangers x Sporting Braga | http://totalsport.me/2pt.html
    20:00 Wolverhampton Wanderers x Espanyol | http://totalsport.me/8.html
    20:00 Wolverhampton Wanderers x Espanyol | http://totalsport.me/6.html
    20:00 Wolverhampton Wanderers x Espanyol | http://totalsport.me/3pt.html
    20:00 Bayer Leverkusen x Porto | http://totalsport.me/1pt.html
    20:00 Roma x Gent | http://totalsport.me/7.html
    20:00 Roma x Gent | http://totalsport.me/4pt.html
    20:00 Olympiakos Piraeus x Arsenal | http://totalsport.me/1.html
    20:00 Olympiakos Piraeus x Arsenal | http://totalsport.me/4.html
    20:00 Olympiakos Piraeus x Arsenal | http://totalsport.me/5pt.html
    22:00 ATP 500: Rio Janeiro | http://totalsport.me/3pt.html
    22:15 Emelec x Blooming | http://totalsport.me/5.html
    22:30 UEFA Europa League Highlights | http://totalsport.me/1.html
    00:30 Atletico Mineiro x Union Santa Fe | http://totalsport.me/2pt.html
    00:30 El Nacional x Fenix | http://totalsport.me/5.html
    01:00 San Carlos x New York City | http://totalsport.me/8.html
    03:00 Olimpia x Seattle Sounders FC | http://totalsport.me/8.html
    ------------------------------------------------------------
    FRIDAY 21.02.2020

    HD1 ENGLISH
    HD2 ENGLISH
    HD3 GERMAN
    HD4 FRENCH
    HD6 SPANISH
    HD7 ITALIAN
    HD8 ENGLISH

    06:00 Rugby: Crusaders v Highlanders | http://totalsport.me/1.html
    08:00 ICC Women's WT20 Australia v India | http://totalsport.me/1.html
    08:30 Western Sydney Wanderers x Adelaide United | http://totalsport.me/2pt.html
    17:30 ATP 250: Delray Beach Open | http://totalsport.me/2pt.html
    18:00 ATP 500: Rio Janeiro | http://totalsport.me/3pt.html
    19:30 Euro League: Panathinaikos x Barcelona | http://totalsport.me/5pt.html
    19:30 Bayern Munchen x Paderborn | http://totalsport.me/2.html
    19:30 Bayern Munchen x Paderborn | http://totalsport.me/3.html
    19:45 Metz x Olympique Lyonnais | http://totalsport.me/8.html
    19:45 Metz x Olympique Lyonnais | http://totalsport.me/4.html
    19:45 Brescia x Napoli | http://totalsport.me/7.html
    19:45 Brescia x Napoli | http://totalsport.me/2pt.html
    19:45 Derby County x Fulham | http://totalsport.me/1.html
    20:00 Real Betis x Mallorca | http://totalsport.me/6.html
    20:30 Desportivo Aves x Vitoria Guimaraes | http://totalsport.me/1pt.html
    22:30 Cricket: New Zealand v India | http://totalsport.me/1.html
    01:00 WWE Smackdown | http://totalsport.me/5pt.html
    ------------------------------------------------------
     
    Last edited: Feb 20, 2020 at 7:53 AM
  2. Jacksprott

    Jacksprott New Member

    sky football hd all three channels appear to be offline mate
     
  3. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    All links Sky Footbal HD working great !

    It is your end!
     
  4. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update first post!
     
  5. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update first post 3 days schedule!
     
  6. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update first post !
     
  7. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update schedule friday 14.02.2020!
     
    admin Said Thank You
  8. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update first post 16.02.2020!
     
  9. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update 2 days !
     
  10. totalsport

    totalsport Super Moderator Staff Member

    update tuesday - friday first post !
     
    The_Duke Said Thank You

Share This Page